uslugi archiwalne






Lista instytucji i firm, w których prowadzono archiwizację dokumentacji:

  1. Sąd Okręgowy w Ostrołęce ul. Gomulickiego 5, 07-410 Ostrołęka;
  2. Urząd Gminy w Zambrowie, Fabryczna 3, 18-300 Zambrów;
  3. Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowie, 06-400 Ciechanów, pl. Jana Pawła II 6
  4. Cukrownia w Glinojecku
  5. Poczta Polska ul. Graniczna 8, 07-410 Ostrołęka
  6. Targor-Truck sp. z o.o., Ławy 97, 07-411 Rzekuń
  7. Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
  8. Urząd Gminy w Krzynowłodze Wielkiej, powiat przasnyski
  9. Bel Polska Chorzele, ul. Grunwaldzka, 06-330 Chorzele
  10. Kross sp. z o.o., Leszno 46, 06-300 Przasnysz
  11. Meditrans Kościuszki 49, 07-410 Ostrołęka
  12. PKS w Płocku
  13. PKS w Skołowie Podlaskim
  14. Urząd Gminy w Sierpcu, ul. Biskupa Floriana 4, 09-200 Sierpc
  15. Zakłady Drobiarskie w Płocku
  16. Zakłady Drobiarskie w Sokołowie Podlaskim

Zespoły akt po zlikwidowanych zakładach:

    B

  1. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w likwidacji, (RSP Sońsk, Inerprodukt Sońsk) - Burkaty (akta osobowe, listy płac: 1978-2001) 06-430 Sońsk

    C

  2. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna – Chełchy-Kmiece 03-426 Karniewo (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1973-2004)
  3. PUH Malinowski-Łukaszewski – ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 20, 06-400 Ciechanów (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1993-2001)
  4. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego – ul. Śmiecińska 1, 06-400 Ciechanów (akta osobowe, karty wynagrodzeń)
  5. Agro-Pol Sp.zo.o ul. Śmiecińska 13 06-400 Ciechanów (akta osobowe, listy płac:1997-1999)
  6. „Lemar”,„Bodega”, „Agenda” Sp.zo.o , ul. Żeromskiego 7, 06-400 Ciechanów (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1990-1996)
  7. Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli – ul. Jesinowa 27, 06-400 Ciechanów(dokumentacja dotycząca płac 1993-1996)
  8. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chorzelach ul. Zarębska 37 06-330 Chorzele (akta osobowe, listy płac: 1977-1990, kart wynagrodzeń)
  9. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Chorzelach ul. Zarębska 29, 06-330 Chorzele ( akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1964-1999)

    D

  10. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Dębem Wielkim w likwidacji 05-311 Dębe Wielkie (akta osobowe, karty wynagrodzeń)
  11. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Drozdowie 09-140 Raciąż (akta osobowe, listy płac: 1979-1982, 1986-1991 niekompletne)
  12. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Duczyminie w likwidacji 06-332 Duczymin(akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1986-1994)

    G

  13. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Glinojecku 06-450 Glinojeck (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1967-1999)
  14. Gminna Spółdzielnia „Sch”w Goworowie ul. Rynek 4, 07-440 Goworowo (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1955-1956, 1961-1998 niekompletne)
  15. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w likwidacji w Giełczynie- Giełczyn 36 18-400 Łomża (akta osobowe, listy płac: 1981-1995, 1997-2004)

    J

  16. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w likwidacji w Jadowie – Wójty 52, 05-280 Jadów (akta osobowe, listy płac: 1986-1998)
  17. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jednaczewie, ul. Łomżyńska 58, 18-400 Łomża (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1978-1990)

    K

  18. Państwowy Ośrodek Maszynowy w Komorowie 07-310 Komorowo k/ Ostrowi Maz.(akta osobowe, karty wynagrodzeń: 1980-1993)
  19. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w likwidacji, w Krasnem 06-408 Krasne(akta osobowe, listy płac: 1974-2001)
  20. Gminna Spółdzielnia „SCH” w Krasnem w likwidacji, ul. Spółdzielcza 1, 06-408 Krasne (akta osobowe, listy płac, karty wynagrodzeń)
  21. Spółdzielnia Pracy „Orzyc” w Krasnosielcu ul. Młynarska15a 06-212 Krasnosielc(akta osobowe, listy płac: 1983-1992)
  22. Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Hodowlanymi - Karwacz (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1980-2000) 06-300 Przasnysz
  23. Gminna Spółdzielnia „SCH” w Konopkach – ul. 40-lecia PRL 1, 06-560 Konopki (akta osobowe, dokumentacja płacowa)

    Ł

  24. „Grand-Meble”Sp.zo.o w upadłości, w Łysem ul. Topolowa 2/4, 07-437 Łyse (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1997-2003)
  25. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska – Łubienica w upadłości 06-121 Pokrzywnica (dokumentacja dotycząca postępowania upadłościowego w ilości około 0,2 mb)

    M

  26. Przedsiębiorstwo Produkcyjną-Handlowo-Usługowe„Adrób” s.c.- ul. Kolejowa 63, (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1993-1999) 07-430 Myszyniec
  27. Mazowieckie Przedsiębiorstwo Materiałów Izolacji Budowlanej „Izolacja” 07-320 Małkinia (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1989-1996)
  28. „Granit” Sp.zo.o ul. Nurska 67A , 07-320 Małkinia (okres upadłości)
  29. Zakład Energetyki Cieplnej – ul. Przemysłowa 5, 06-200 Maków Maz. (akta osobowe, listy płac: 1993-2002)
  30. „ Mafamet” Sp. z o.o. w upadłości, ul. Przasnyska 7, 06-200 Maków Maz. (dokumentacja dot. księgowości)
  31. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego – ul. Nowa 40, 06-500 Mława (akta osobowe, listy płac: 1976-2001 niekompletne)

    N

  32. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska – ul. Tylna 1, 06-130 Nasielsk (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1984-1996 niekompletne, ewidencje wynagrodzeń)
  33. WZTM Ciechanów ul. Sienkiewicza 89 Zajezdnia Samochodowa w Nasielsku (akta osobowe, karty wynagrodzeń) 06-130 Nasielsk
  34. Przedsiębiorstwo Produkcyjną-Usługowo-Handlowe „Polgum” S.A. – ul. Przemysłowa 5, (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1977-1999) 05-100 Nowy Dwór Maz.
  35. Gminna Spółdzielnia „SCH”w Niegowie w likwidacji 07-230 Zabrodzie (dokumentacja dot. działalności zakładu)
  36. Przedsiębiorstwo Produkcji i Montażu Urządzeń Instalacyjnych i Konstrukcji Budowlanych „Instal”ul. Sikorskiego 1, 06-140 Nasielsk (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1981-2002)
  37. Spółdzielnia Inwalidów „Telmet” ul. Warszawska 47/49 05-190 Nasielsk (okres likwidacji, listy płac: 2001-2003) Ostrów Maz.
  38. Fabryka Maszyn Rolniczych „Agromet-Mazowsze” Sp. z o.o w upadłości ul. Tamkowa 2, (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1995-2000) 07-300 Ostrów Maz
  39. Inwestor Leasing Sp. z o.o. ul. Dubois 1/25, 07-300 Ostrów Maz. (akta osobowe, listy płac: 1998-2001)
  40. Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów „Warta Pokoju” ul. Tamkowa 2 07-300 Ostrów Maz (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1987-1988,1990,1993-1996)
  41. Spółdzielnia Pracy „Ostrovia” –ul. Różańska 18, 07-300 Ostrów Maz.(akta osobowe, karty wynagrodzeń: 1980-1989, listy płac: 1993-1994)
  42. Zakłady Koparek i Hydrauliki „Bumar-Waryński”, „Bumar-Ostrów”Sp. z o.o, „Waryński Agro Ostrów” Sp. z.o.o – ul. Lubiejewska 63 07-300 Ostrów Maz. (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1973-2002)
  43. PPUH„Mifar”s.c.(Międzynarodowy Transport Drogowy i Spedycja H.Michalik)ul.Różańska 32 (okres likwidacji), (akta osobowe) 07-300 Ostrów Maz.
  44. Continental Group Services Sp.zo.o w Ostrowi Maz. ul. Partyzantów 15/2, (dokumentacja osobowo-płacowa) 07-300 Ostrów Mazowiecka

    Ostrołęka

  45. Spółdzielnia Pracy Przetwórstwa Spożywczego – ul. Graniczna 2 07-400 Ostrołęka (dokumentacja sądowa 1990-1992, listy płac 1990(VI-XII)
  46. Spółka Pracownicza Handlowo-Usługowa „Kurpianka” Sp. z o.o – ul. Dzieci Polskich, (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1991-1999) 07-400 Ostrołęka
  47. Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego „Jantar” ul. Sienkiewicza 55, 07-409 Ostrołęka (akta osobowe, ewidencja wynagrodzeń , listy płac : 1992-1999)
  48. Spółdzielnia Pracy „Przyszłość” – ul. Warszawska 44, 07-400 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń 1982-1994, listy płac 1983-1994)
  49. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych w likwidacji ul. Westerplatte 5, 07-412 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1984-1996)
  50. „TRAPRIS OSTROŁĘKA” Sp.z o.o ul. Westerplatte, 07-400 Ostrołęka (akta osobowe, listy płac)
  51. „GOPRIMA OSTROŁĘKA”Sp.z o.o ul. Westerplatte, 07-400 Ostrołęka (akta osobowe, listy płac)
  52. Wojewódzki Związek Spółdzielni Pracy Spółdzielnia Osób Prawnych i Fizycznych ul. Sienkiewicza 55, 07-400 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1979-1998
  53. Spółdzielnia Pracy „Renoma” ul. Sienkiewicza 55, 07-409 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac)
  54. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego S.A.( Kombinat Budowlany ) -ul. Korczaka 4 (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1987-1997, 1999-2003) 07-409 Ostrołęka
  55. Spółdzielnia Pracy „ Armatura” – ul. Padlewskiego 36, 07-400 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1986-1998)
  56. Innowacyjne Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Sp. z o.o ul. Składowa 1 07-400 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1993-1994, 1996-1998 niekompletne)
  57. Budowlana Spółdzielnia Pracy –ul. Kołobrzeska 16 07-401 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń)
  58. Spółdzielnia Inwalidów „Weteran” ul. Traugutta 41, w likwidacji 07-400 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń: 1987-1992, listy płac: 1987-1992)
  59. Spółdzielnia Pracy „Mabud” ul. Targowa 22 07-412 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń)
  60. „AURO” ul. Przemysłowa (akta osobowe, listy płac: 1995-2000) 07-400 Ostrołęka
  61. Wojewódzki Komitet Wykonawczy SdRP w Ostrołęce (Komitet Wojewódzki PZPR) – Plac Bema 7A, (akta osobowe, karty wynagrodzeń) 07-400 Ostrołęka
  62. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego –ul. Targowa 1, 07-412 Ostrołęka (częściowe listy płac i karty wynagrodzeń zarządu i administracji)
  63. „Społem” Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Pracy - ul. Kilińskiego 52, (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1991-2000) 07-400 Ostrołęka
  64. Przedsiębiorstwo Gospodarki Przestrzennej S.A. – ul. Świerczewskiego 38, (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1989-1990) 07-400 Ostrołęka
  65. Wojewódzki Związek Spółdzielni Mieszkaniowych – ul. Waryńskiego 07-400 Ostrołęka (listy płac: 1986-1987, 1989-1990)
  66. Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych „GEOS” Sp.zo.o. ul. Kopernika 19, (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1992-2004) 07-410 Ostrołęka
  67. Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe „Prodex” Sp.z o.o ul. Targowa 39c, (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1995-2004) 07-410 Ostrołęka
  68. Centrala Materiałów Budowlanych i Technicznych „CEMBIT” Sp. z o.o. – ul. Zawadzkiego 12, 07-410 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń. listy płac: 1994-2004)
  69. „Intertrans Ostrołęka” Sp. z o.o – ul. Kołobrzeska 6, 07-401 Ostrołęka (akta osobowe, listy płac: 2002-2003)
  70. Agencja Handlowo-Usługowa „Avis” Sp z o.o ul. Gorbatowa 41 D, 07-400 Ostrołęka (okres likwidacji)
  71. Rejonowe Przedsiębiorstwo Melioracyjne ul. Waryńskiego 121 07-400 Ostrołęka (Kat. B-25)(brak dokumentacji osobowo-płacowej)
  72. Działalność Gospodarczo-Handlowa - Jan Parzych – ul. Łomżyńska 15, 07-401 Ostrołęka
  73. I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi - ul. Szwedzka 2a, (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1990-2004) 07-410 Ostrołęka
  74. Przedsiębiorstwa Przygotowania Terenów Realizacji Inwestycji „Petri” Sp. z o.o w likwidacji, ul. Kościuszki17 07-400 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1989-1994)
  75. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Produkcyjne„OMNIS” Sp. z o.o. (Państwowy Ośrodek Maszynowy w Ostrołęce) ul. Zawadzkiego 12, 07-410 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac)
  76. Przedsiębiorstwo Obróbki Metali s. c. ul. Zawadzkiego 12 07-410 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1993-1996)
  77. Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego ul. Sienkiewicza 32, okres likwidacji 07-410 Ostrołęka
  78. Spółdzielnia Handlowa „SCH” w Ostrołęce (Wojewódzki Związek Gminnych Spółdzielni „SCH” w Ostrołęce), (Powiatowy Związek Gminnych Spółdzielni „SCH”w Ostrołęce) ul. Graniczna 8, 07-410 Ostrołęka (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac)
  79. Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Dróg Miejskich Sp. z o.o. ul. Wiaduktowa 3, (dokumentacja osobowo-płacowa) 07-401 Ostrołęka
  80. Miejski Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół w Ostrołęce 07-410 Ostrołęka (dokumentacja płacowa 1977-2008)
  81. Przedszkole Nr 2 w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat: 1977-1997
  82. Przedszkole Nr 3 w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat: 1977-1995
  83. Przedszkole Nr 6 w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat: 1977-1996
  84. Przedszkole Nr 11 w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat: 1981-1995
  85. Przedszkole Nr 12 w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat: 1981-1991
  86. Przedszkole Nr 14 w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat: 1981-1995
  87. Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat: 1979-2008
  88. Wojewódzka Poradnia Wychowawczo Zawodowa w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat: 1976-1986
  89. Miejska Poradnia Wychowawczo-Zawodowa w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat: 1976-1986
  90. Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce dokumentacja płacowa 1978-1985
  91. Szkoła Muzyczna w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat: 1979-1984
  92. Szkoła Zawodowa Specjalna w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat:1977-1983
  93. Zasadnicza Szkoła Rolnicza w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat:1979-1983
  94. Technikum Rolnicze w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat:1979-1983
  95. Podstawowe Studium Zawodowe w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat:1979-1987
  96. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat:1984-1985
  97. Zakład Opiekuńczo Wychowawczy w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat:1980-1982
  98. Szkoła Ogólnokształcąca Specjalna w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat:1980-1983
  99. I Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat:1982-1983
  100. Internat I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce dokumentacja płacowa z lat:1980-1982

    O

  101. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Opaleńcu 06-330 Chorzele (akta osobowe, listy płac 1977-1990, karty wynagrodzeń)

    P

  102. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Pułtusku, ul. Białowiejska 17, 06-100 Pułtusk (akta osobowe, karty wynagrodzeń)
  103. Spółdzielnia Pracy „Gal-Papier” – ul. Św. Stanisława Kostki 11, 06-300 Przasnysz (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1969-1999)
  104. Przasnyskie Przedsiębiorstwo Budowlane w Przasnyszu ul. Szosa Ciechanowska 6 (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1969-2000, ewidencje wynagrodzeń: 1962-1968) 06-300 Przasnysz
  105. Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych ul. Szosa Ciechanowska 3 (akta osobowe, karty wynagrodzeń) 06-300 Przasnysz
  106. „Vimex” S.C. ul. Leszno 42, 06-300 Przasnysz (okres upadłości)
  107. „Kaktus” Sp. z o.o ul. Etiudy Rewolucyjnej 45/51,02-643 W-wa - Tartak Parciaki (akta osobowe, listy płac: 1996-2001) 06-323 Jednorożec
  108. „Społem” PSS „Jedność” ul. Św. Stanisława Kostki 16, 06-300 Przasnysz (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1953-1954, 1956-1998)
  109. Spółdzielnia Handlowa „SCH” – ul. Leszno 46, 06-300 Przasnysz (akta osobowe, listy płac: 1980-1997)
  110. Zakłady Meblarskie „Węgierka” w Przasnyszu, w upadłości - ul. Piłsudskiego 175, (dokumentacja osobowo-płacowa) 06-300 Przasnysz
  111. „Agel” J. Dalka, ul. Zawodzie 64a (dokumentacja osobowo-płacowa) 06-300 Przasnysz
  112. „Ama” Andrzej Piastun, ul. Makowska 88/11 (dokumentacja osobowo-płacowa) 06-300 Przasnysz

    R

  113. Bank Spółdzielczy w Regiminie 06-461 Regimin (akta osobowe, listy płac: 1955-1995)
  114. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Rząśniku ul. Wyszkowska 8 07-205 Rząśnik (akta osobowe, karty wynagrodzeń: 2001-2004, listy płac: 1969-2003)

    S

  115. UNI-BRUK Sp.z o.o - Siennica k/Nasielska, ul. Gen. Sikorskiego 22 06-131 Nasielsk (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1997-2000)
  116. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna - Szla 06-322 Lipa (listy płac: 1988-1991)
  117. Podlaska Usługowa Spółdzielnia Pracy – ul. Długa 22 06-300 Sokołów Podlaski (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1984-1997)
  118. Przedsiębiorstwo Produkcyjną-Usługowe „Pieniny” Sp z o.o – ul. Jaworki 43d (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1990-2000 niekompletne) 34-460 Szczawnica
  119. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna – Sieraków 06-300 Przasnysz (akta osobowe, listy płac: 1980-1992 niekompletne)
  120. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna - Świniary 06-317 Krzynowłoga Wielka akta osobowe, karty wynagrodzeń)
  121. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemiątkowie 09-135 Siemiątkowo (akta osobowe, listy płac: 1979-1986 niekompletne)
  122. Działalność Gospodarcza R.Drankowicz Smrock Dwór 06-220 Szelków (okres upadłości)

    T

  123. Gminna Spółdzielnia „SCH” w likwidacji, w Trojnach - Trojany 74, 05-252 Dąbrówka (akta osobowe, listy płac: 1978-1998)
  124. PPHU „TOP- Meble” Zenon Raszkiewicz -ul. Polna 15, 07-405 Troszyn (akta osobowe) ( brak dokumentacji płacowej)

    W

  125. Gminna Spółdzielnia „SCH” w Wiśniewie z/s w Mławie ul. Kościuszki 55, 06-500 Mława (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac)
  126. PPUH „Magrex” Sp z o.o – Wyszków ul. Pułtuska 44 07-200 Wyszków (okres likwidacji) (listy płac: 1992-1994)
  127. Spółdzielnia Handlowa „SCh” ul. I Armii WP 171 07-200 Wyszków (okres likwidacji)
  128. Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne „Jok-90” ul. Targowa 20, 07-200 Wyszków (okres upadłości)
  129. PHUP „Merkury” Sp.z.o.o ul. Sowińskiego 61 07-200 Wyszków (akta osobowe, listy płac: 1990-1994, 1996-1999)
  130. FHP „Milena” ul. Serocka 9c, 07-200 Wyszków (akta osobowe, listy płac: 1998-2000)
  131. Browar Wyszków Sp. z o.o ul. I Armii WP 54 07-200 Wyszków (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 2000-2001)
  132. Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne Sp.z o.o „Inerpolbud” ul. Kościuszki 28 (okres upadłości) 07-200 Wyszków
  133. Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe „Kombud” Sp. z o.o. w upadłości – ul. Leśna 10, 07-200 Wyszków (dokumentacja osobowo-płacowa)
  134. TEK-PAK s.c. Mieczysław Bieżuński & Artur Bieżuński ul. 11 Listopada 2/32, (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 2000-2001) 07-200 Wyszków
  135. ZENA WYSZKÓW Sp. z.o.o w Wyszkowie ul. Pułtuska 120 07-200 Wyszków (okres upadłości)
  136. Spółdzielnia Mleczarska w Węgrowie, w likwidacji ul. Gdańska 106/24 07-100 Węgrów (akta osobowe, karty wynagrodzeń: 1985-1994, listy płac: 1982-1994 niekompletne)
  137. „WIKO 2000” Sp. zo.o., ul. Połczyńska 95a, 01-301 Warszawa (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 2000-2003)
  138. Financial Management S.A. Warszawa ul. Rogozińskiego 9/30 02-777 Warszawa (dokumentacja osobowo-płacowa)
  139. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Lapońska” w likwidacji – ul. Dymińska 9/57, (dok. dotycząca działalności firmy oraz dok. krótkoterminowa) 01-519 Warszawa
  140. Towarzystwo Budownictwa Społecznego„Mazowsze”Spółdzielnia Osób Prawnych ul. Ptasia 4, (akta osobowe, dokumentacja płacowa) 00-138 Warszawa

    Z

  141. Spółdzielnia Usług Rolniczych i Transportowych w Zabrodziu 07-230 Zabrodzie akta osobowe, karty wynagrodzeń)
  142. Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Załuskach 09-142 Załuski (akta osobowe, karty wynagrodzeń)

    Ż

  143. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Żurominie, ul. Lidzbarska 37, 09-300 Żuromin (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1979-1980, 1983-1985,1987-1993)
  144. Spółdzielni Usług Rolniczych w likwidacji Żbiki 06-408 Krasne (akta osobowe, karty wynagrodzeń, listy płac: 1975-1999)
  145. Gminna Spółdzielnia „SCH” w Żurominie, w likwidacji ul. Mławska 37 09-300 Żuromin ( dokumentacja osobowo-płacowa)

designed by Kuba Łopusiński© 2003 S.I.Narew / wszelkie prawa zastrzeżone